Müşteri Panel Girişi

İletişim

Müşteri Destek

Müşteri Destek

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi
  • 1
    Kas

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi internet sitesinin yayına alınması kadar önemlidir. İnternet sitenizdeki duyurular, haberler, blog yazıları gibi alanların daha fazla hit alabilmesi ve şirketinizin bilinirliğini attırmak amacıyla profesyonellik anlayışı için kurumsal olma yolunda yapılan bir hizmet türüdür.

 

Özel günlerde, bayramlarda vs. özel tasarımlarla müşteriye odaklı mesajlar için hazırlanan bannerlar ile sosyal medya paylaşım platformlarından paylaşılır ve müşterilerinize güvenilir, kurumsal bir firma olduğunuzu kanıtlamış olursunuz. Bu sayede kendi sektörünüzde ileriye gitmekte ve müşteri potansiyelinizi genişletmekte büyük rol oynar. Sadece internet sitenizi yapmakla bırakmayıp sosyal medya yönetimi, seo hizmeti, mobil uygulama hizmeti gibi hizmetleri size sağlayarak şirketinizin kurumsala doğru giden yolda internetteki ara yüzünüz olarak işiniz profesyonel bir şekilde halledilmektedir.

sosyal-medya-yonetimi-banner

Neden Sosyal Medya Yönetimi Olmalı?

·         Kurumsal kimlik olabilmeniz için.

·         Profesyonel iş anlayışı için.

·         İnternetteki pazardan payınızı alabilmeniz için.

·         Şirket bilinirliğini arttırmak için.

 

Sosyal Medya Yönetimi Çalışma Planımız

 1.       Hedef kitleyi belirlemek ve o yaş grubuna uygun bannerlar tasarlamak.

2.       Markanızın bilinirliği için alt yapıyı hazırlamak.

3.       Marka yönetimi için popüler bir zemin hazırlamak.                

4.       Hedef kitleye ulaşmak için sosyal medya stratejisi oluşturmak.

5.       Marka imajınızı akılda kalıcı hale getirmek ve slogan hazırlamak.

 

Büyük firma ve şirketlerin artık holdingleşme sürecine vardıkları için altında bulunun şirket sayısının fazlalığından internet sitelerinin yönetiminden sosyal medya yönetimine kadar ayrı bir departman oluşturmak zorunda kalmaktadırlar.

Diji Tasarım ve Yazılım bu sorunu ortadan kaldırır ve bütün sosyal mecradaki iş yükünüzü üstlenerek bütün internet hizmetlerini sizlere profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Hem aradığınız zaman ulaşabileceğiniz kurumsal bir firma olup hem de dilediğiniz gibi rezive hakkı sunan bir firma olmaktan gurur duymaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için sürekli olarak teknoloji anlamında araştırmalar yapar işinize yarar yenilikleri sizlere sunar. Oluşabilecek sorun ve sorularınız için kalıcı çözümler üretir yazılım sektörünü kolay bir şekilde kullanabilip işinizi kolaylaştırmanız adına size özel Türkçe yönetim panelli CMS sistemleri hazırlar.