Müşteri Panel Girişi

İletişim

Müşteri Destek

Müşteri Destek

SEO

SEO
  • 5
    Ara

SEO

Seo çok geniş kapsamlı bir sektör olup artık hemen hemen para kazanmak isteyen her kurum ve kuruluşun ihtiyacı olmaya devam etmektedir. Hal böyle olunca seo nun önemi her geçen gün artmaktadır. Peki bu seo nedir? Terimsel olarak anlamına bakarsak arama motorlarında anahtar kelimelerde belli çalışmalarla sıralamada yükselmeye hatta ilk sayfaya gelmeye SEO denir. Seo çalışmasını hemen hemen her şirket farklı olarak yürütmektedir lakin ana mantık şu şekildedir;

  1. Özgün Makale
  2. Back-link Çalışması
  3. Anahtar kelime analizi
  4. Sosyal Medya Yönetimi
  5. Mobile ve Tablete uyumluluk

Evet yanlış duymadınız Özgün makale çalışması en önemli noktadır ve makalelerinizin tamamen size özgün olması gerekmektedir, arama motorlarının en çok önem verdiği nokta özgünlüktür. Aynı şekilde Sitenizin mobilde ve Tablette nasıl göründüğüne de dikkat etmektedirler ve mobil ve tablette siteniz kesik çıkıyorsa arama motorlarında ilerlemeniz pek de kolay olmayabilir. Sosyal Medya Yönetimi; sosyal medya diyip geçmeyin sitenizin hit alabilmesi için güzel bir araç olup hemen hemen bütün sosyal mecralarda profilinizin olması google üzerinden bilinirliğinizin olması anlamına da gelmektedir. Sadece sosyal medyalarda hesap açılması fayda etmeyebilir bunun düzenli olarak paylaşım yapılması ve kullanıcıya ulaştırılması da çok önemlidir. Kendinize ait görseller ve bannerler ile profesyonel iş anlayışınızı ön planda tutabilirsiniz. Anahtar kelime analizi ne işe yarar? Sektörünüze uygun Anahtar kelimelerin analizi yapıp ilk sayfada olan rakip firmaların seo çalışması olarak ne yaptıklarının araştırılması seonun ilk mantığı olabilir. Böylelikle kendinize iş planı yapmış olursunuz ve nasıl ilerleyeceğinizi belirlersiniz. Anahtar kelime analizi yaparak seoya uyumlu makaleler yazmanız o kelimelerde ilk sıraya gelmeniz için çok fazla fazda eder ve kesinlikle anahtar kelimeye uygun özgün makaleler tavsiye ederiz. Özgün makale yazdık yeterli mi? Kesinlikle yeterli değildi, yazdığınız anahtar kelimeye uygun özgün makaleler için basşka ip li sitelerden link almanız hatta link çıkışı yapmanız çok önemlidir ve her gelen link çıkışı google üzerinden site olan referans sayısına eşittir. Böylelikle ne kadar çok link alışınız olursa o kadar site size referans olmuş anlamına gelir.

seo-analizi

SEO’ nun faydası nedir?

Seo nun faydasını şu şekilde açıklayabiliriz; sektörünüze uygun anahtar kelimelerde ilk sıraya geleceğiniz için son kullanıcıya yani müşterilerinize (özgün müşteri) çok rahatlıkla erişebilir verdiğiniz hizmetleri veya satışını yaptığınız ürünü kolaylıkça tanıtabilirsiniz. Hiç iş yapmaya bir yerde dükkanınızın olduğunu varsayarsak size özel hazırlanan internet sitesi ve seo çalışması ile müşterilerinizi çok kısa sürede ulaşır ve dükkanınız taksimde işlek bir yerdeymişçesine iş yaparsınız.

 

Seo hizmeti vermekle kalmayıp müşterilerimizin internetteki profesyonel ara yüzü oluyoruz. Siz sadece isterseniz takibini yaparsınız, reklam isterseniz sizin belirlediğiniz reklam bütçesi ile çalışmalarını hazırlar her bütçeye uygun hizmetler veririz. Güler yüzlü personellerimiz sadece internetteki ara yüzünüz olmayıp size uygun sizin sektörünüze uygun sektörel yazılımları takip eder size fayda edecek yazılım ve uygulamaları sizlere sunarız. İşinizi kendi işimiz gibi görür para kazanmanız adına profesyonel iş anlayışımızla internetteki mecrada payınızı almanız için danışmanlık hizmeti veririz.