Müşteri Panel Girişi

İletişim

Müşteri Destek

Müşteri Destek

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım
 • 13
  Ara

Profesyonel Web Tasarım

PROFESYONEL WEB TASARIM

Diji Tasarım ve Yazılım ailesi internet üzerinde bilinirliğini arttırmak isteyen bütün ölçekli şirketlere profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktadır. Yenilikçi ve güler yüzlü ekibiyle birlikte sektörel araştırmalar sonucu size en uygun yazılımlar üreterek firmanızın para kazanması adına profesyonel reklam çözümlerine başlanılmaktadır. Böylelikle sizin belirlediğiniz reklam bütçesi ile reklam çıkabilir ve isteğe bağlı takip edebilir veya sadece raporları inceleyebilirsiniz. Yazılım sektöründe profesyonel web tasarım hizmeti veren firma sayısı epeyce az olduğunu benimsersek lider firmalardan biri olan Diji Tasarım ve Yazılım firmanız ve fikirleriniz için öncü yazılım şirketi olmaktadır.

Web siteniz responsive tasarım ile mobil ve tablete uyumlu her tarayıcıya uygun bir şekilde tasarlanmaktadır ve bu sayede her kullanıcıya rahatlıkla erişmiş oluyorsunuz. Responsiveye uygun olmayan tasarımlarda genelde kullanıcı kaybına neden olmaktadır Diji Tasarım bunu engelleyerek size özel analizlerle son kullanıcıya direk reklam verilmektedir.

web-tasarim-banner

Türkçe Yönetim Paneli

Müşterilere özel kodlanılan türkçe yönetim paneli ile isteğe yönelik site yönetimini rahatlıkla size devrediyoruz. Panel içerisindeki analiz seçeneği ile bütün analizleri ve ilerleyişinizi tablo ve grafiklerle takip edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi türkçe yönetimli panelinizden anketler oluşturabilir son kullanıcılarınıza istediğiniz soruları sorarak analiz sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Özel sosyal medya için hazırlanan bannerlar ile son kullanıcıya kurumsal bir firma olduğunuzu belirler özel günler için tebrik bannerlar ile etkin kullanıcıya hitap edersiniz. Profesyonel web tasarım hizmeti vermekle kalmayıp sosyal medya yönetimi, seo hizmeti, mobil uygulama hizmeti, e-ticaret gibi alanlarda da hizmet veriyor ve internetteki profesyonel ara yüzünüz oluyoruz.

 

Profesyonel Web tasarım Süreçleri

 1. Sektör öğrenilir ön araştırma yapılır
 2. Firma ve hizmetleri öğrenilir
 3. Sektöre ve firmaya özel logo ve kartvizit çalışması yapılır
 4. Firmaya özel renkler seçilir ve internet sitesi için tasarımlar hazırlanır
 5. Demo tasarım müşteriye sunulur onayı ile kodlamaya başlanır
 6. Tasarım ve yazılım sürecinde aynı anda sosyal medya yönetimi tarafımıza devredilir
 7. Kodlaması biten sitenin son olarak test edilir ve yayına alınır
 8. Seo çalışması başlatılır ve belirlenen süreye kadar devam eder
 9. Özel günler için tebrik bannerlar hazırlanır
 10. İsteğe göre belli bir süre google reklam verilir