Müşteri Panel Girişi

İletişim

Müşteri Destek

Müşteri Destek

KURUMSAL WEB SİTESİ

KURUMSAL WEB SİTESİ
 • 9
  Ara

KURUMSAL WEB SİTESİ

KURUMSAL WEB SİTESİ

Diji Tasarım ve Yazılım ailesi siz değerli müşterileri için kurumsal firmalara özel paketler sunmaktadır. Size özel sunduğumuz kurumsal web sitesi paketi her şirket bütçesine uygun seçenekleri bünyesinde bulundurur. Firmanızın ihtiyacına yönelik sundulan paketlerin ortak maddesi sizin bütçenizi çok kısa sürede çok iyi yerlere getirmektir. Sadece Kurumsal web sitesi kurmakla kalmayıp mobil uygulama hizmeti, seo hizmeti, sosyal medya yönetimi, google reklamları gibi hizmetler de verilmektedir.

 

Kurumsal Web sitesinin Önemi Nedir?

Günümüzün şartlarına bakıldığı zaman teknoloji çağı olduğunu artık kabul edersek müşterilerin ilk arayacağı yer internet üzerinden bilinirliliğin olduğunu kontrol etmesi ve kurumsal bir firma olup olmadığına bakılmasıdır. Bu yüzden internet sitenizin olması müşterilerin gözünden kurumsal bir firma olduğunuz anlamına gelmektedir. Diji Tasarım sektörel yazılımlar ile işinizi kolaylaştırarak, profesyonel çözümler üreterek işinizi en basit ve güvenilir şekilde para kazanmanızı hedeflemektedir. Sektörel araştırmaları sonucunda size özel anahtar kelimeler belirlenir ve rakiplerinizin analizleri yapılmaktadır. Seo hizmeti için alt yapı hazır olup size avantajları, süresi, süreçleri gibi bilgileri sunar. Sunum sonucunda onayınızı aldıktan sonra başlatılacak olan seo hizmeti ile kısa sürede google arama motorlarında ilk sayfaya hatta ilk sıraya gelerek kısa sürede para kazanmanızı ve müşteri hacminizi genişletmenize vesile olunur. Kurumsal web sitesinin önemi ciddi anlamda önemli olup bütün kurumsal firma olmak isteyenlere tavsiye edilmektedir. Sosyal medya yönetiminizi Diji Tasarım ve Yazılım ailesine devretmeniz sonucunda kısa sürede internet mecrasında bütün aktif sosyal medya hesaplarında profesyonel profilleriniz oluşturulur ve özel günler için adınıza hazırlanan banner ile internetteki bilinirliğiniz her geçen gün arttırılır.

Kurumsal Web Sitesi Yapımı Aşamaları;

 1. Müşteri Taleplerinin Listelenmesi
 2. Müşteri Beklentileri ve Hedefi
 3. Firma Hakkında Rutin Bilgi Edinmek
 4. Gerekli Analizlerin Yapılması ve Alternatif Çözümler Üretmek
 5. Elde Edilen Bilgilerle İnternet Sitesinin Hazırlanması
 6. Seo Çalışması İçin Zemin Hazırlanması
 7. Sosyal Medya Hesap Yönetimine başlanması
 8. İsteğe Yönelik Mobil Uygulamanın Hazırlanması
 9. İnternet sitesinin Taslağının Gösterilmesi
 10. Son İstekler ve Hataların Giderilmesi
 11. Projenin Yayına Alınması
 12. Seo hizmeti ve Sosyal Medya Yönetiminin devam edilmesi.

kurumsal site

Kurumsal Web Sitesi Paket İçeriği;

 1. Çok Dil Seçeneği
 2. Fotoğraf Çekimi ( Profesyonel )
 3. Firmaya Özel Logo Tasarım
 4. Siteye ve Firmaya Özel Makale ve İçerik Yazılması
 5. SEO Çalışması
 6. Sınırsız Rezive
 7. Mail Kurulumu ve Yönetimi
 8. Özel İnternet Sitesi Tasarımı
 9. Sosyal Medya Yönetimi
 10. Mobil Uygulama Hizmeti
 11. Reklam Yönetimi

Genel olarak baktığımız zaman firmanızın internet mecrasındaki profesyonel ara yüzü olup kurumsal firma olmanız ve ilerlemeniz adına en sağlam internet çözümlerini sunuyoruz. Kurumsal Web Sitesi Paketi almanız takdirinde internet dünyasındaki payınızı en kısa sürede alacak ve müşterilerinizin gözünde kurumsal bir firma olacaksınız. Böylelikle müşteri güvenini arttırıp ve yeni müşteri edinme yolundaki zemin en güzel şekilde hazırlanmış olur.

 

Çalışma Saatleri
09:00 / 19:00 (Hafta içi)
10:00 / 15:00 (Hafta sonu)

Email: 
info@dijitasarim.net

Telefon 
0534 636 78 43

Adres

Bahçeşehir 2. kısım 6.cadde Özbahçe Saray Sitesi A blok D:8