Müşteri Panel Girişi

İletişim

Müşteri Destek

Müşteri Destek

İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım
  • 9
    Ara

İstanbul Web Tasarım

İSTANBUL WEB TASARIM 

İstanbul Web Tasarım hizmeti veren Diji Tasarım ve Yazılım güler yüzlü ekibi ile profesyonel hizmetleri sizlere sunmaktadır. Farklı ve Özgün tasarımları ile her geçen gün müşterilerini şaşırtan ekip ile beraber size özgün tasarım ve yazılımlarla işinizi kolaylaştırmak adına sürekli çalışmalar ve araştırmalar yapılmaktadır. İstanbul Web Tasarım hizmetinde aranan ve lider firmalardan biri olan Diji Tasarımın başarısının sırrı olarak kendisini müşterinin yerine koyabilme özelliğidir. Mobil ve Tablete Uyumlu tasarımlarıyla son teknoloji ile hazırlanan sitenizi mobilden çok rahatlıkla bulabileceksiniz. İsteğe yönelik dil paketi seçenekleri ile dilediğiniz ülkeye yönelik çalışmalar yapabilir ve ülkeler arası ticaret hedefleyen firmalara özel alt yapı ise en iyi şekilde hazırlanabilir.

Müşteri sahibi olabilmek için reklam çalışmaları yapılmalıdır. Verdiğiniz reklamlar ile sitenize hem bol bol ziyaretçi çekebileceksiniz hem de müşterileriniz siteye her giriş çıkışta tanınmış bir web siteniz olacaktır. Aşağıda internet ortamında yeni müşteriler kazanıp, bilinirliği arttırmak için yapabileceğiniz reklam çalışmalarından bazıları maddelenmiştir;
1 –Anahtar kelimeleriniz arama motorları üzerinden aratıldığında doğal sonuçlarında çıkarak.
2 – Kullanıcıların sık sık ziyaret ettikleri sitelere reklam vererek.
3 – Sosyal medya sitelerinde reklam vererek ya da paylaşım yaparak.
4 – Geleneksel yöntemlerle reklam yapıp bilinirliği arttırarak. (sms ya da mail göndererek, broşür dağıtarak, gazete, dergi ve televizyonda reklam vererek)

istanbulweb tasarım

 

Web sitenizin tasarımının yeni nesil web standartlarına uygun olması, google sıralamalarında başarılı olması kadar önemlidir. İstanbul Web Tasarım, hizmet verdiği web projelerinde görselliğe de büyük ölçüde önem vermektedir. Görselliğin yani tasarımın güzelliği müşteri kitlesini siteye çekmek için bir hedeftir. İstanbul Web Tasarım Firmasındaki profesyonel kadro, kullanıcıların istedikleri bilgiye kolayca ulaşmasını sağlar, sitenin veya sayfanın amacına uygun bir tasarım yapar, ve genel olarak kolay anlaşılacak bir dil kullanarak argo ifadelerden kaçınmaktadır.

Web Tasarım Hizmeti Almanın Önemi

  • Şirketlerin aynı kıtada bulunduğu müşteri ile ayrı şehirlerde bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecektir.
  • Web Tasarım Hizmeti almak size yeni bir imaj katacaktır.
  • Web Tasarım yaptırarak en yeni ve güncel bilgileri kullanıcılarınıza bildireceksiniz.
  • Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir.

Çalışma Saatleri

09:00 / 19:00 (Hafta içi)

10:00 / 15:00 (Hafta sonu)

Email

info@dijitasarim.net

Telefon 

0534 636 78 43

Adres

Bahçeşehir 2. kısım 6.cadde Özbahçe Saray Sitesi A blok D:8