Müşteri Panel Girişi

İletişim

Müşteri Destek

Müşteri Destek

Web Tasarım Hizmeti

WEB TASARIM HİZMETİ

Diji Tasarım işiniz için en iyi çözümü sağlar…

Responsive Tasarım

Responsive Tasarım, web sitesine mobil cihazlardan girildiği zaman site içerisindeki yazı, resim gibi faktörlerin ekran genişliğine uygun yeniden şekil alıp ekrana tam olarak oturması ile oluşur. Genellikle tablet, mobil ve desktop olarak 3 şekilde tasarlanıp sunulur.

Google Adwords

Google adwords bir reklamcılık hizmetidir. İşinize yatırım yapmak için adwords ile reklam yayınlayın. Google reklamcılığı hakkında bilgi aldıktan sonra bütçenize uygun yatırım yaparak reklamınızı oluşturabilirsiniz. Bu sizin işinizin büyümesine yardımcı olacaktır.

E-Ticaret

E-ticaret, ticaretin elektronik ortamda yapılması anlamına gelmektedir. Malın üretilmesi, satılması, dağıtımı, ödemesi gibi işlemlerin e-ticaret sistemi üzerinden yapılmasıdır. Ticaret sektörünün işlemlerini kolaylaştıran e-ticaret sistemi teknolojinin bir parçası olarak ortaya çıkmıştır.

mobil-uygulama-hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

Tasarımcılar web sayfasını tasarlarken stratejik açıdan uzun vadeli olmasını isterler. Böylece tasarımlar estetik açısından çok iyi olacaktır. Tasarım yapılırken iyi sonuçlar çıkarsa gelecek şekillenmiş olur. Web sitesi tasarımı yapılırken her platformda çalışacak uyumlulukta tasarlanmalıdır. Diji Tasarım web üzerine çözümler üretmektedir.

Yapılan web siteleri responsive cihazlara uyumludur ve sitelerini arama motorlarında üst sıralara çıkarabilir. Müşterilerin memnun kalması için son derece ciddi bir iş yüküyle çalışıp memnun edebilmektedirler. Web sitesi içerik yönetim sistemi tasarım aşamasında grafik öğelerin yaratılmasına ve yönlendirilmesine yardımcı olan bir yazılım sistemidir. Sitenizi kolaylıkla güncelleyebilirsiniz ve yayınlayabilirsiniz.

Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

  • Web sitesi mobil cihazlara uyumlu olmalıdır.
  • Arama motorlarına uygun arayüzler tasarlanmalıdır.
  • Zİyaretçi site içerisinde kaybolmamalı, içerikler kolay okunabilmelidir.
  • Dil tercihi doğru belirtilmelidir.
  • Site içerisindeki renk ve çizgiler gözü yormayacak şekilde olmalıdır.
  • Grafik optimizasyonu yapılmalıdır. Web sitesi hızlı bir şekilde açılmalıdır.
  • Yapılara uygun bir web sitesi dizayn edilmelidir.
  • Seo çalışmaları yapılmış bir web sitesi olmalıdır.

web-tasarim-selcuk