Müşteri Panel Girişi

İletişim

Müşteri Destek

Müşteri Destek

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Hızla gelişen internet dünyasında markaların hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için zorunlu hale gelmiş ve aynı zamanda sosyal medyanın koordinasyonu olarak adlandırılan sosyal medya yönetimi tasarımı yapılan web sitelerine hızlı bir gelişmişlik katar.

Artık firmalar bütçelerinin bir kısmını sosyal medyaya yatırıyorlar, tanıtımını yapıyorlar. Diji tasarım sizin bütçenize uygun sosyal medya yönetimi uyguluyor. Yapılan işin stratejilerini, ihtiyaçlara göre planlayıp uygulamaktadırlar. Yani sizler markanız için istediklerinizi söylüyorsunuz, diji tasarım ise size uygun bir sosyal ağ geliştiriyor.

Peki nasıl mı?

  1. Facebook’dan sonra en etkili yöntem marka sayfaları oluşturmaktır. Sayfa yapımı ve içerik yönetimi çok önemlidir.
  2. Bir diğer önemli durum ise itibar yönetimidir. Kullanıcıların fikirleri toplanır, değerlendirilir ve sorunları çözülür.
  3. Hazır içerikler sınırlı olduğu için her içerik ilgi çekici olmayabilir. En iyi içerikler oluşturulup sitenize eklenir.
  4. Seo, google arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek için sağlam bir optimizasyon yapmaktadır.

sosyal-medya-yonetimi-banner-left

 

Fotoğraf ve Sosyal Medya

Paylaşılan fotoğraflar yaşanılan anı anlatmada zorlanır çoğu zaman. Kişiler için kalite bu kadar önemliyken kurumlar içinde önemli olduğunu anlamak hiç zor değildir. Bu zamanda sosyal medya açısından faydalanmayan hiç bir kurum göremezsiniz.

Bir firmanın, şirketin halka yaptığı sunumu doğru şekilde tanıtabilmesi, ürettiği işi, hizmeti iyi bir şekilde sağlaması için bu aşamaların kaydedilmesi yönetim açısından en doğrusudur. Diji tasarım siz değerli müşterilerimize en iyi yönetimi sunmaya ve sosyal medya açısından gelişmeye her zaman hazırdır.

Dijital Marketing

 

İnternet dünyasında pazarlama çoğu zaman farklı konumlar kazanmaktadır. Büyük kitlelere ulaşabilmek için internetin ucuz şekilde pazarlama açısından stratejilerini değiştirdi. İnternet sayesinde anlık olarak firmalar müşterilere cevap veriyor ve aynı şekilde müşterilerde anlık olarak geri dönebiliyorlar.

Online sayesinde pazarlama bir çok dala ayrılabilir. Web sitesi yapıp reklamını yapmak ya da siteye banner yerleştirdikten sonra görüntülemek bunlara örnek olarak verilebilir. Verimli bir online marketing stratejisi için arama motorlarının reklam yönetimini SEO tarafından oluşturulur.

dijital-marketing

 

sosyal-medya-stratejileri

 

Sosyal Medya Stratejileri

Bilinirliğinizi hem sosyal medya yönetimi ile hemde yapılan çalışmalar ile müşterilerle direkt iletişim kurarak arttırabilirsiniz. Çalışmalar arasında bunlar bulunabilmektedir:

  • İçeriğin planlanması
  • Reklam hedeflemelerinin raporları
  • Projeye özel içerik oluşturulması
  • Sosyal mecranın geliştirilmesi ve tavsiyeleri
  • Reklamların yönetilmesi
  • Rakip analizleri yapılması