Müşteri Panel Girişi

İletişim

Müşteri Destek

Müşteri Destek

Seo Hizmeti

Seo Hizmeti (Search Engine Optimization)

Arama motorları optimizasyonu denilen SEO (search engine optimization), yapılan sitelerin arama motorlarında optimize edilmesidir. Amaç ise google aramalarında siteleri üst sıraya çıkarmaktır.

Seo sürekli devam edilmesi gereken bir çalışmadır. Web siteniz optimize edildikten sonra seo çalışmalarına devam edilmez ise siteniz google arama motorlarında alt sıralara düşer. Siteye kullanıcı çekmek için bir takım işlemler yapılır.

Yazılan içerikler özgün makale olmalı, verilen hizmet en iyi şekilde olmalıdır. Seo hizmetlerinden yararlanmak için kurumsal veya bireysel olmanız mühim değildir. Sadece web sitesine sahip olmanız yeterlidir. Eğer kafanız karışık ise size fayda sağlayacak anahtar kelimesi araştırması yapılır ve aranma hacmi yüksek bir kelime bulunur.

Hizmetler

alt

Yüksek Performans

Hızlı Performans

Diji Tasarım sizler için profesyonel bir hizmet sunarak İnternet ve Web sektörünü geliştirmektedir. Yüksek performansıyla işinize hız katarak verimli projeler uygulanmaktadır.

Seo Hizmeti

Üst sıraya yükselme

Web sitelerin, ürünlerin popülaritesini arttırmak ve arama motorlarında üst sıraya çıkarmak için seo çalışmaları yapılmaktadır. Sektörel çalışmalarla kısa sürede kazanç sağlamaktasınız.

7/24 Destek

Canlı Destek

En önemli durumlardan biride müşteri memnuniyeti için satış sonrası destek verip kalıcı çözümler üretmekteyiz. Bu düşünceden yola çıkarak 7/24 canlı destek hizmeti vermekteyiz.

E-ticaret Hizmeti

İnternet Pazarı

Diji Tasarım en iyi e-ticaret altyapısıyla zaman kaybetmeden başarıyı yakalıyor. Bir çok kapsamlarda fark yaratmaktadır ve para kazandırmaktadır.

Haftalık Yedekleme

Komple yedekleme hizmeti

Hosting firmaları sitelerinizi düzenli olarak yedeklemez. Diji tasarım ve Yazılım kendi güvenliği için ve sizin İnternet sitelerin güvenliği için haftalık yedekleme yapmaktadır.

TR Lokasyonlu Sunucu

Türkiye lokasyonlu hosting

Türkiye’de bulundurduğumuz Tr lokasyonlu sunucu ile siz değerli müşterilerimizin seo çalışmalarını çok rahatlıkla ilerleme sağlamaktayız. Haftalık yedekleme ile veri kaybının önüne geçmekteyiz.