Müşteri Panel Girişi

İletişim

Müşteri Destek

Müşteri Destek

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Günümüzde hemen hemen herkesin kullandığı akıllı telefonlara, tabletlere uygun özel olarak tasarlanmış ve kodlanmış yazılımlara mobil uygulama (responsive) denmektedir.

Amacı hayatı kolaylaştırmak olan mobil uygulamalar bir çok kullanıcının ilgisini çekmiştir. Responsive tasarım bütün ekran çözünürlüklerinde sorun çıkarmadan çalışan ve kullanıcıların deneyimlerinin ön planda tutulduğu bir uygulamadır.

Teknolojideki gelişmede mobil uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılayan ve analiz eden mobil uygulama hizmeti, şirketteki ekipmanlar tarafından firma standartlarına uygun olarak tasarlanır ve kodlanır. Sistem ve kullanıcı testlerine önem vererek üretim ortamına aktarılmasıyla ilgili hizmetler verilir.

 

Hizmetler

alt

Yüksek Performans

Hızlı Performans

Diji Tasarım sizler için profesyonel bir hizmet sunarak İnternet ve Web sektörünü geliştirmektedir. Yüksek performansıyla işinize hız katarak verimli projeler uygulanmaktadır.

Seo Hizmeti

Üst sıraya yükselme

Web sitelerin, ürünlerin popülaritesini arttırmak ve arama motorlarında üst sıraya çıkarmak için seo çalışmaları yapılmaktadır. Sektörel çalışmalarla kısa sürede kazanç sağlamaktasınız.

7/24 Destek

Canlı Destek

En önemli durumlardan biride müşteri memnuniyeti için satış sonrası destek verip kalıcı çözümler üretmekteyiz. Bu düşünceden yola çıkarak 7/24 canlı destek hizmeti vermekteyiz.

E-ticaret Hizmeti

İnternet Pazarı

Diji Tasarım en iyi e-ticaret altyapısıyla zaman kaybetmeden başarıyı yakalıyor. Bir çok kapsamlarda fark yaratmaktadır ve para kazandırmaktadır.

Haftalık Yedekleme

Komple yedekleme hizmeti

Hosting firmaları sitelerinizi düzenli olarak yedeklemez. Diji tasarım ve Yazılım kendi güvenliği için ve sizin İnternet sitelerin güvenliği için haftalık yedekleme yapmaktadır.

TR Lokasyonlu Sunucu

Türkiye lokasyonlu hosting

Türkiye’de bulundurduğumuz Tr lokasyonlu sunucu ile siz değerli müşterilerimizin seo çalışmalarını çok rahatlıkla ilerleme sağlamaktayız. Haftalık yedekleme ile veri kaybının önüne geçmekteyiz.